top of page

Główne lotniska w Paryżu

"Doświadcz bezproblemowych transferów do i z trzech głównych lotnisk w Paryżu!"

TransBusParis_airport_taxi_driver

Transport Beauvais Paryż zapewnia szybki, bezpieczny przewóz osób i bagażu na wybranych przez Państwa trasach (np. transfer z dowolnego lotniska w Paryżu do centrum Paryża lub innego miejsca). Gwarantujemy wygodne, komfortowe busy, bezpieczeństwo i punktualność, za które odpowiadają nasi polscy kierowcy z wieloletnim doświadczeniem w transporcie publicznym, którzy komfortowo dowiozą Państwa w wybrane miejsce w Paryżu lub jego okolicach. Zawsze dbamy o czystość i autoryzowany serwis naszych busów.

Nie stresuj się dość trudnym, skomplikowanym transportem paryskim. Wybierając nasze wygodne usługi transferu autobusowego przez telefon sprawisz, że Twój pobyt w Paryżu będzie o wiele przyjemniejszy. Zaoszczędzimy Twój cenny czas! Wygodnie i szybko dotrzesz do celu w Paryżu, ponieważ bardzo dobrze znamy topografię tego pięknego miasta.

Wycieczki po Paryżu i okolicach w komfortowym autokarze z polskim kierowcą

Oprócz regularnych tras pomiędzy paryskimi lotniskami ( Beauvais, Charles de Gaulle, Orly ) a centrum Paryża, spełniamy również indywidualne życzenia naszych klientów dotyczące potrzeb w zakresie tras niestandardowych z możliwością odbioru pasażerów z wybranego miejsca.

A może wybierasz się do Disneylandu z całą rodziną ? Zamów nasze usługi transportowe i nie martw się o przemieszczanie się między lotniskiem, hotelem czy parkiem rozrywki. Mieszkamy w Paryżu od bardzo dawna, więc doradzimy Ci również po polsku, co jeszcze warto zobaczyć w pięknym Paryżu. Postaramy się, aby Twój transport i oczywiście pobyt był przyjemny i niezapomniany. Zaufaj nam tak jak dziesiątki innych stałych klientów.

Image by AQVIEWS
Family Vacation_transbusparis_airport

Dlaczego warto nas wybrać?

BUSINESS

INTEGRATION

HOLIDAY AND FAMILY

bottom of page