top of page
Parked Buses

Jak podróżować po Paryżu autobusami

Oferujemy najszybszy i najbezpieczniejszy transport do Paryża i okolic. Atrakcyjna cena, nowoczesne busy i polscy kierowcy. Szybki i wygodny transfer z lotniska Beauvais do Paryża busem.

Zadzwoń pod numer +48 889 995 121 | +33 760 7999 24. Dla Twojej wygody dostępna jest tutaj również rezerwacja online! Nowoczesne autobusy i polscy kierowcy.

Autobusami

Do lotniska prowadzą połączenia autobusowe, które są ściśle skorelowane z przylotami i odlotami samolotów. Ich przystanek znajduje się przed terminalem. Czas podróży to około 75 minut. Autobus odjeżdża sprzed terminala do stacji Porte Maillot. Końcowym przystankiem jest stacja Porte Maillot, z której bez problemu można ruszyć dalej. Odjazdy z lotniska odbywają się około 20 minut po przylocie samolotu, odjazdy ze stacji Porte Maillot są na 3 godziny i 15 minut przed planowanym odlotem samolotu (są ściśle skorelowane z rozkładem lotów). Nie ma biletów ulgowych, bilet w obie strony kosztuje równowartość dwóch biletów jednoprzejazdowych. Jeśli planujemy zakup biletów na miejscu, warto pamiętać o tym, aby na miejsce odjazdu przybyć nieco wcześniej, tak aby bez problemu zająć miejsce w niekiedy bardzo długiej kolejce i kupić bilet oraz zająć miejsce w autobusie. Szczególnie ważne, jeśli nasz lot odbywa się w bardzo wczesnych godzinach. Autobus ma do pokonania długą drogę, dlatego warto poświęcić trochę czasu, aby zabezpieczyć się na wypadek zmiennych warunków pogodowych i drogowych. Przystanek w centrumParis Porte Maillot znajduje się na dużym parkingu - Parking Pershing (Pershing Bus Station). Rodzaje biletów autobusowych:

 • bilet normalny (dorośli i dzieci od 12 lat) - zakup online ;

 • bilet normalny - zakup na miejscu ;

 • bilet ulgowy dla dzieci (4-11 lat) zakup online ( UWAGA : bilet dla dzieci (4-11 lat) zakupiony na miejscu traktowany jest jako bilet bez taryfy ulgowej;

 • dzieci do lat 4 - bezpłatnie;

 • bilet normalny powrotny (zakup na miejscu);

 • bilet normalny powrotny (zakup na miejscu).

Aby sprawdzić godziny odjazdu na stronie internetowej, system wymaga od nas podania miejsca docelowego i daty, dzięki czemu dopasowuje dla nas odpowiedni kurs autobusu. Przykładowo, jeśli nasz lot ma się odbyć na lotnisku w Warszawie o godzinie 9:00, strona sugeruje wybór autobusu, który odjeżdża o godzinie 6:00. Więcej informacji na stronie lotniska . Przed wyjazdem należy sprawdzić aktualne ceny i rozkłady jazdy na stronie przewoźnika. Autobus przewozi pasażerów tylko z lotniska. Z autobusów mogą korzystać tylko osoby posiadające bilety lotnicze na wskazany lot. Jeszcze jeden sposób: można najpierw pojechać samochodem do miasta. W mieście znajdują się hotele, sklepy oraz dworzec kolejowy, z którego można dostać się do stolicy lub innych francuskich miast.

Pociągami

 Najpierw należy wziąć taksówkę na dworzec kolejowy, skąd pociągiem TER SNCF można dojechać do stacji Nord. Korzystając z shuttle busa dostaniemy się na dworzec kolejowy. Z dworca do stacji Nord możemy dojechać pociągiem TER (ekspresowy pociąg regionalny). Czas podróży to ok. 1 h 15 min. Na dworzec kolejowy możemy również dojechać autobusem miejskim nr. 12. Autobus kursuje dość rzadko, w odstępach od 40 do nawet 90 minut. Przejazdy rozpoczynają się od około 7:30 do 19:00. Więcej informacji, ceny i godziny można znaleźć na stronie przewoźnika . Przed wyjazdem należy sprawdzić aktualne ceny i rozkłady jazdy na stronie przewoźnika. Uwaga : pociąg przejeżdża przez pobliską miejscowość, a nie przez samo lotnisko!

Przez taksówki

 Najdroższą opcją dotarcia do centrum miasta jest skorzystanie z taksówki. Przejazd taksówką kosztuje 140-180 euro w ciągu dnia, a 180 euro w nocy. Przejazd trwa około 1 godziny i 50 minut. Przed podróżą radzimy upewnić się, ile trzeba będzie zapłacić za przejazd pod konkretny adres. Duża odległość od miasta sprawia, że podróż z lotniska taksówką jest dość kosztowna. Dlatego istnieje jeszcze jedna opcja transportu, naszym zdaniem najlepsza. Chodzi o transport BUS i serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego busa.

V. Dojazd z lotniska Beauvais autobusem: Jest to najwygodniejszy i najbardziej opłacalny sposób podróżowania z Beauvais do centrum Paryża. Nasze zalety to: 

 • Komfortowe samochody i miła obsługa

 • Szybko, terminowo i bezpiecznie na miejsce

 • Możliwe usługi dodatkowe - transport po kraju, przejazdy nocne, zwiedzanie

 • Wieloletnie doświadczenie w branży przewozu osób

 • Każdy pasażer jest ubezpieczony

Taxi in Paris

Witamy w Paryżu

bottom of page